Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Gotu kola mletá 100g

Gotu kola mletá 100g

Jedna z popredných bylín čínskej medicíny, ktorá sa v poslednej dobe tešia stále sa rozrastajúcej popularite aj v Európe. Rastie v horúcich močaristých oblastiach Indie, Srí Lanky, Číny, ale aj v Austrálii alebo Južnej Afrike. Pupočník ázijský, známy tiež ako brahmi ...

Ďalšie informácie >

6.71 €
6.30 €

6.30 €, zľava 6%, ušetríte 0.41 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1167


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
6.30

Jedna z popredných bylín čínskej medicíny, ktorá sa v poslednej dobe tešia stále sa rozrastajúcej popularite aj v Európe. Rastie v horúcich močaristých oblastiach Indie, Srí Lanky, Číny, ale aj v Austrálii alebo Južnej Afrike.

Pupočník ázijský, známy tiež ako brahmi, sa podieľa najmä na normálnej činnosti kognitívnych funkcií - pamäť, schopnosť koncentrácie a porozumenie, vyjadrovacie schopnosti či pohotové reakcie závisiace na rýchlosti spracovania informácií. Užívanie sa odporúča seniorom, študentom, osobám s psychicky náročným povolaním vyžadujúcim schopnosť koncentrovať sa, porozumieť problému a rýchlo sa rozhodovať.

Gotu kola pomáha udržiavať zdravé cievy , prispieva k prietoku krvi a pomáha zbaviť sa pocitu tzv. ťažkých nôh . Zaznamenaný bol vplyv na kardiovaskulárny systém . Vo fytoterapii je gotu kola tiež využívaná pre podporu zažívanie .

Odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy:
Jednu čajovú lyžičku rozmiešame vo vode a vypijeme . Užívame 2 × denne.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Kontraindikácie: nie je vhodná pre tehotné ženy.

Krajina pôvodu : India

Surovina na prípravu bylinkového čaju - náleve