Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Ginkgo biloba - ginko mleté ​​list 120g

Ginkgo biloba - ginko mleté ​​list 120g

Mletý list v prášku pre ľahké použitie Ginko dvojlaločné, známy tiež pod názvom ginkgo biloba, je opadavý strom, ktorého pozitívnych účinkov na ľudský organizmus využívali už v starovekej Číne. Jedná sa o jednu z najstarších rastlín našej planéty (na Zemi rost ...

Ďalšie informácie >

6.28 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1058


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
6.28

Mletý list v prášku pre jednoduché použitie

Ginko dvojlaločné, známy tiež pod názvom ginkgo biloba, je opadavý strom, ktorého pozitívnych účinkov na ľudský organizmus využívali už v starovekej Číne. Jedná sa o jednu z najstarších rastlín našej planéty (na Zemi rástla už v čase dinosaurov) s veľmi vysokou odolnosťou voči nepriaznivým okolitým vplyvom. V Číne je používaná ako liek už 5 tisíc rokov. O jej váženosti svedčí aj štatút národného stromu Číny. Vo fytoterapii je užívanou časťou list.

Ginkgo biloba pôsobí priaznivo na mikrocirkuláciu krvi a funkciu periférneho obehového systému . Napomáha k uchovaniu zdravého zraku a sluchu . Prispieva k normálnej činnosti mozgu , podporuje kognitívne funkcie a duševnú rovnováhu . Užívanie je preto vhodné pre študentov alebo naopak pre vyššiu vekovú skupinu alebo osoby s psychicky náročným zamestnaním. Pôsobí ako antioxidant .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Spôsob použitia:
Jednu čajovú lyžičku mletého listu rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 3 × denne. TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Upozornenie: Môže znižovať zrážanlivosť krvi. < / p>

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu