Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Fialová kukurica - Maiz Morado 1000 g

Fialová kukurica - Maiz Morado 1000 g

Kukurica pochádza z Ameriky, z peruánskych Ánd, kde bola vypestovaná z planých rastlín. Kukuricu pestovali americkí indiáni už pred 5 000 rokmi. Dnes sa pestuje všade v Európe, ale najväčším pestovateľom na svete zostali Spojené štáty. Kukurica tu predávaná ...

49.49 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS245m1000


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Fialová kukurica - Maiz Morado 100 g

skladom 5+ kusov

5.97
Fialová kukurica - Maiz Morado 250 g

skladom 5+ kusov

14.08


 
49.49

Kukurica pochádza z Ameriky, z peruánskych Ánd, kde bola vypestovaná z planých rastlín. Kukuricu pestovali americkí indiáni už pred 5 000 rokmi. Dnes sa pestuje všade v Európe, ale najväčším pestovateľom na svete zostali Spojené štáty. Kukurica tu predávaná pochádza z Peru.

Fialová kukurica je najčastejšie využívaná ako prostriedok k udržiavanie zdravia močového ústrojenstva a zažívacích funkcií. Močové ústrojenstvo je názvom pre celú skupinu dutých orgánov, od obličiek až po močovú trubicu. Fialová kukurica taktiež prispieva k udržaniu zdravia srdca.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o pozitívnych účinkoch fialové kukurice na váš organizmus. Informácie o pôsobení si môžete dohľadať v herbári.

Dávkovanie a spôsob prípravy: Jednu čajovú lyžičku prášku denne rozmiešať vo vode, mlieku alebo ovocnej šťave a vypiť, najlepšie ráno pri raňajkách. Pre zvýšenie nutričnej hodnoty možné pridať všade tam, kde sa používa kukuričná múka.

K výrobe fialové kukurice od Salvia Paradise® sa používajú kukuričné ​​klasy, preto je tak temne fialová a obsahuje viac látok. Na trhu sa nachádza aj múka z kukuričných zŕn. Zrno má však fialovú len na šupke, po namletia je teda prášok zo zŕn svetlý. Múka z kukuričných klasov je 3 × drahšia ako tá zo zŕn, niekoľkonásobne však účinnejší.

Náš tip: Vo vode pripravený nápoj zmiešať s ananásovým džúsom cca 1: 1, pridať štipku škorice , zamiešať a podávať.

TIP na prípravu : Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody než obsahu prášku a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne doředíme tekutinou, pričom nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu