Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Eleuterokok mletý koreň 70g

Eleuterokok mletý koreň 70g

Eleuterokok ostnatý čiže Sibírsky ženšen (lat. Eleutherococcus senticosus) pochádza z východnej Ázie (Ďaleký východ) a z povodia riek Ussuri a Amure - jeho domovom je napr. Prímorský a Chabarovský kraj, Sachalin a Amurská oblasť Ruska, ďalej Kórea, Japonsko ...

4.90 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1036


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
4.90

Eleuterokok ostnatý čiže Sibírsky ženšen (lat. Eleutherococcus senticosus) pochádza z východnej Ázie (Ďaleký východ) az povodia riek Ussuri a Amure - jeho domovom je napr. Prímorský a Chabarovský kraj, Sachalin a Amurská oblasť Ruska, ďalej Kórea, Japonsko a Čína.

Eleuterokok je známy adaptogén . Ako adaptogén nešpecificky zvyšuje obranyschopnosť organizmu proti záťaži (stresu fyzickému, psychickému, chemickému ai.) A schopnosť vyrovnať sa ľahšie sa škodlivinami alebo nepriaznivými podmienkami prostredia.

Eleuterokok má pozitívne vplyv na psychický stav a duševnú výkonnosť . Podporuje odolnosť organizmu . Používa sa ako prostriedok pri veľkej námahe, duševnom a fyzickom vypätí. Eleuterokok sa užíva na relaxáciu a podpore dobrej nálady . Normalizuje hladinu cukru v krvi i krvný tlak.

Eleuterokok ovplyvňuje imunitný systém, podporuje kognitívne a duševnú výkonnosť .

Eleuterokok prispieva k duševnej a fyzickej sile a je nám antioxidantom užitočným pri podpore imunitnej obrany . Uplatňuje sa pri udržanie respiračného zdravia a sviežeho dychu . Pre svoje účinky býva prirovnávaný k ženšenu pravému - odtiaľ odvodený názov sibírsky ženšen .

Tradičné použitia:
Jednu čajovú lyžičku rozmiešame v menšom množstve vody. Vytvorí sa pasta, ktorú ďalej zriedime vodou. Užívame 3 × denne. Neodporúča sa užívať pred spánkom.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Upozornenie: Nevhodné pre ľudí s vysokým krvným tlakom, deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Doplnok stravy