Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Echinacea - echinacea koreň mletý 80g

Echinacea - echinacea koreň mletý 80g

Echinacea purpurová - Echinacea purpurea - vo forme jemne namletého prášku pre rýchle a jednoduché použitie! Echinacea je trvalka dorastajúca priemerne výšky jeden meter. Patrí do čeľade Asteraceae (astrovité) a je často pestovaná ako okrasná rastlina. Pôvodný d ...

5.11 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 1 ľudí


 
5.11

Echinacea purpurová - Echinacea purpurea - vo forme jemne namletého prášku pre rýchle a jednoduché použitie!

Echinacea je trvalka dorastajúca priemerne výšky jeden meter. Patrí do čeľade Asteraceae (astrovité) a je často pestovaná ako okrasná rastlina. Pôvodný domovinou echinacea purpurová sú prérie Severnej Ameriky, kde ju dlhé generácie používali indiánske kmene. Zbernú časťou pre fytoterapeutickej účely je koreň, ktorý sa zbiera na jeseň z troch až štvorročných rastlín.

Echinacea podporuje imunitný systém , má vplyv na prirodzenú obranyschopnosť organizmu . Napomáha udržiavať normálne zdravie dolných močových ciest . Tradične sa používa pre podporu normálnej funkcie dýchacieho systému . Užívanie sa odporúča najmä v rizikových obdobiach jesene či zimy.

Tradičné použitia:
Jednu čajovú lyžičku rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 2 × denne.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.


TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Doplnok stravy