Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Damiána mletá vňať 80g

Damiána mletá vňať 80g

Damiána - Turnera diffusa - vo forme jemne namletého prášku. Výhodou tejto formy je veľmi jednoduchá príprava a rýchle použitie. Damiána je malý ker rastúca v celom Mexiku a strednej Amerike. Jej užívanie je datované už od starej mayskej civilizácie, kde si ako p ...

4.72 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1186


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
4.72

Damiána - Turnera diffusa - vo forme jemne namletého prášku. Výhodou tejto formy je veľmi jednoduchá príprava a rýchle použitie.

Damiána je malý ker rastúca v celom Mexiku a strednej Amerike. Jej užívanie je datované už od starej mayskej civilizácie, kde si ako prvé všimli jej účinkov. Tradične bola táto bylina užívaná ženami indiánov hodinu pred pohlavným stykom.

Známa je ako magická bylina používaná pri duchovných rituáloch. Za týmto účelom bola damiána zrejme okrem iného volená pre svoje schopnosti uvoľňovať stres a prinášať duševnú pohodu , je to bylina vhodná k relaxačným účely . Damiána má vplyv na mentálnej a kognitívne aktivity - základné funkcie pre schopnosť vnímať svet okolo nás. Turnera diffusa podporuje sexuálne zdravie a pomáha udržiavať dobré sexuálne vzťahy . Damiána je využívaná na ovplyvňovanie hladiny glukózy v krvi a k riadenie hmotnosti .

Upozornenie: nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Tradičné použitia:
účinok nastáva cca 0,5-2 hod. po užití, avšak maximálna účinky sa plne rozvíjajú po niekoľkých použitiach. Jednu čajovú lyžičku mletej Damian rozmiešame vo vode a užívame 1-2 × denne.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu , ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu