Loading...

Do pondelňajšej polnoci doprava do Zásilkovňe ZADARMO pri objednávke vyššie ako 15 €

×
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Chlorella Japanese - dezintegrované HQ 50 g

Chlorella Japanese - dezintegrované HQ 50 g

Bezkonkurenčná 100% čistá Chlorella vulgaris najvyššej kvality. Zelená potravina budúcnosti. Výsledky testov na konci stránky. Kvalitná chlorella je silne tmavá (pozri naše fotografie). Tmavá farba poukazuje na vysoký obsah chlorofylu, a teda vhodné podmienky ...

5.23 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Chlorella Japanese - dezintegrované HQ 100 g

skladom 5+ kusov

9.81
Chlorella Japanese - dezintegrované HQ 250 g

skladom 5+ kusov

23.09


 
5.23

Bezkonkurenčná 100% čistá Chlorella vulgaris najvyššej kvality. Zelená potravina budúcnosti. Výsledky testov na konci stránky.

Kvalitné chlorella je silne tmavá (pozri naše fotografie). Tmavá farba poukazuje na vysoký obsah chlorofylu, a teda vhodné podmienky pri pestovaní.

Minimum firiem ponúka Chlorellu japanese dezintegrované (teda s rozrušenú bunkovou stenou). Využiteľnosť takejto chlorelly je prakticky nulová, jediným efektom je mechanické čistenie čreva. Salvia Paradise® dodáva kvalitné dezintegrované Chlorellu japanese, ktorej využiteľnosť je až 83% biomasy.

Chlorella spoločne s ostatnými produktmi green food patrí medzi alkalizačné potraviny. Chlorella je sladkovodná riasa rastúca v miernom pásme, v tých najčistejších minerálnych vodách. Teraz už je bežne pestovaná a vďaka svojim vlastnostiam známa po celom svete. Je významným antioxidantom - obmedzuje aktivitu voľných radikálov. Tradičné je užívanie chlorelly v Japonsku, kde sa podávala obyvateľstvu po útokoch jadrovými bombami na konci druhej svetovej vojny, pre jej čistiace schopnosti. Je známa vysokým obsahom chlorofylu, ktorého má najviac zo všetkých známych rastlín (v 100 g prášku je obsiahnutých 2,25 g).

Pozor, pre dobré vstrebanie chlorelly je nutné rozrušenie bunkovej steny (dezintegrácie) . Toto je u produktu Salvia Paradise® zaručené.

Tieto vlastnosti predurčujú chlorellu pre udržanie vitality a energie. Nové štúdie ukazujú, že moderné človek sa počas niekoľkých rokov bez GREEN FOOD pravdepodobne nezaobíde. Civilizačné vplyvy a okolie plné toxických látok, toto všetko pôsobí na naše telá a ako sa zdá, momentálne najúčinnejšie obranou sú ZELENÉ POTRAVINY na čele s chlorellou a spirulinou. Tieto umožňujú efektívne toxické látky a voľné radikály z tela odbúravať a zároveň dodávajú látky potrebné, ktoré sa v našej strave vyskytujú minimálne.

Mnohokrát sa dá na internete stretnúť s odkazom, že Chlorella pyrenoidosa je účinnejší ako Chlorella vulgaris, čo samo o sebe vypovedá o nedôveryhodnosti predajcu. Chlorella vulgaris je názov rodový, ktorý obsahuje asi 10 druhov chlorelly (pyrenoidosa, kessleri atď.).

Chlorellu užívame všade tam, kde potrebujeme:

 • čistiť organizmus,
 • podporiť prirodzenú obranyschopnosť organizmu - imunitný zdravie,
 • udržať vitalitu a energiu,
 • podporiť správne trávenie,
 • normálne fungovanie pečene,
 • normálnu zdravú činnosť srdca a ciev.

  Chlorella a spirulina sú a budú oveľa častejšie využívané vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam , zvlášť v dnešnom hektickom svete plnom toxínov.

  Odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy: Pol čajovej lyžičky chlorelly rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 3 × denne. Dávkovanie pol čajovej lyžičky je vyššia ako je obvyklé. V prípade nevoľnosti odporúčame dávkovanie znížiť.

  TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - pri takomto postupe nevznikajú hrudky.

  Pôvod: Japonsko

  Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu

  Tabuľka nutričných hodnôt:

  Nutričné ​​hodnoty v 100 g

  v DDD ** (1,5 lyžičky = cca 5 g)

  Energetická hodnota

  1 691 kJ / 404 kcal

  85 kJ / 20 kcal

  Bielkoviny

  64 g

  3,2 g

  Sacharidy

  10 g

  0,5 g

  - z toho cukry

  0 g

  0 g

  Tuky

  13 g

  0,7 g

  < p> - z toho nasýtené mastné kyseliny

  1,9 g

  ˂ 0,1 g < / td>

  Vláknina

  14 g

  0,7 g

  Soľ

  0,04 g < td>

  ˂ 0,01 g

  Železo

  57,1 mg

  2,9 mg (20,4%) *

  Riboflavín (Vitamín B2 )

  5,88 mg

  0,29 mg (21,00%) *

  Kyselina listová

  2 000 mikrogramov

  100 mikrogramov (50,0%) *

  *% RHP - Referenčná hodnota príjmu
  ** DDD - Odporúčaná denná dávka

  FAQ:

  Čo znamená, že predávate dezintegrované chlorellu?

  dezintegrované (rozrušená bunková stena) - využiteľnosť 83%