Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Chanca piedra vňať mletá 75g

Chanca piedra vňať mletá 75g

Chanca piedra - Phyllanthus niruri - vňať mletá. Výhodou prášku je veľmi jednoduchá príprava. Chanca piedra je jednoročná bylina dorastajúca do výšky až 40 cm, rastúca voľne v tropických oblastiach celého sveta vrátane Číny, Indie, Bahám a Ameriky. Veľmi rozšírená ...

Ďalšie informácie >

7.89 €
7.41 €

7.41 €, zľava 6%, ušetríte 0.48 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1453


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí


 
7.41

Chanca piedra - Phyllanthus niruri - vňať mletá . Výhodou prášku je veľmi jednoduchá príprava.

Chanca piedra je jednoročná bylina dorastajúca do výšky až 40 cm, rastúca voľne v tropických oblastiach celého sveta vrátane Číny, Indie, Bahám a Ameriky. Veľmi rozšírená je v amazonských dažďových pralesoch.

Terapeuticky je najčastejšie používaná a vyhľadávaná pre svoje pôsobenie na močové ústrojenstvo . Chanca piedra podporuje normálny zdravie močových ciest a vylučovacie funkcie obličiek , pôsobí ako antioxidant.

Podporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu a zdravie kĺbového aparátu . Udržuje rovnováhu pH v žalúdku , normalizuje krvný tlak, blahodárne pôsobí na cievy , metabolizmus tukov v krvi a je doporučovaná pre udržanie (pre) menštruačného a menopauzálneho komfortu.
prispieva k relaxácii, upevňuje duševnú a fyzickú pohodu .

Tradičné použitia:
Jednu čajovú lyžičku prášku rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 3 × denne.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinného čaju - nálevu