Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Breza previsnutá list mletý 100g

Breza previsnutá list mletý 100g

Breza previsnutá list mletý pre jednoduché a rýchle užívanie! Breza previsnutá je strom typický svojím bielym pigmentom kôry. Patrí do čeľade brezovitých (Betulaceae) a je najhodnotnejším druhom brezy v Európe. Býva vysádzaná na účel rekultivácie odlesnených územiach, ...

3.66 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
3.66

Breza previsnutá list mletý pre jednoduché a rýchle užívanie!

Breza previsnutá je strom typický svojím bielym pigmentom kôry. Patrí do čeľade brezovitých (Betulaceae) a je najhodnotnejším druhom brezy v Európe. Býva vysádzaná na účel rekultivácie odlesnených území, nie je náročná na pôdu. Jedná sa o pomerne rýchlo rastúce drevinu, výhodou jej dreva je fakt, že horí aj mokré.

Pre fytoterapeutickej účely sa zbiera list, ktorý pôsobí močopudne a užíva sa pre podporu normálneho zdravia dolných močových ciest a obličiek . Ovplyvňuje hladinu cholesterolu v krvi .

Breza blahodarne pôsobí na prirodzené zdravie kĺbového aparátu a je doporučovaná pre podporu a udržanie normálnych funkcií tráviaceho ústrojenstva < / strong>. Uplatňuje sa pri detoxikáciu a podpore odolnosti organizmu. Zvonka ju možno využiť vo forme obkladov na koži.

Zloženie: 100% Betula pendula

Tradičné použitia:
Pol čajovej lyžičky prášku rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 3-4 × denne.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

TIP na prípravu: Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody, než je obsah prášku, a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne rozriedime tekutinou. Týmto spôsobom nevznikajú hrudky.

Doplnok stravy