Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Banán prášok 500 g

Banán prášok 500 g

V krajinách, kde sa banány pestujú, sa spracúvajú na chipsy, múku a nápoje. Salvia Paradise® ako jediná a prvá prináša na náš trh sušený banán vo forme prášku (múčky), 100% prírodný produkt - banán priamo z Peru. Kokteil pripravený z produktu Salvia Par ...

15.13 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS316m500


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Banán prášok 100 g

skladom 5+ kusov

3.16
Banán prášok 1000 g

skladom 5+ kusov

26.50


 
15.13

V krajinách, kde sa banány pestujú, sa spracúvajú na chipsy, múku a nápoje. Salvia Paradise® ako jediná a prvá prináša na náš trh sušený banán vo forme prášku (múčky), 100% prírodný produkt - banán priamo z Peru. Kokteil pripravený z produktu Salvia Paradise® je veľmi lahodný a navodia nezabudnuteľnú atmosféru tropického raja. Veľmi vhodné je pridať med podľa chuti. Prášok z banánu je vhodný k priamej konzumácii, k príprave vynikajúcich nápojov a najrôznejších koktailov aj ako prídavok do hlavných jedál a príloh.

Banány sa radí k najdôležitejším plodom sveta, pretože pre milióny ľudí sú hlavným zdrojom potravy. Lekári a odborníci na výživu zdôrazňujú ich dobrú stráviteľnosť. Odporúčajú je ako detskú stravu. Banán je tretia plodinou sveta (hneď po kukurici a ryži), u ktorej je známy celý genóm.

Banán Salvia Paradise® je potravinová forma. Nie je sladký.

TIP na prípravu : Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody než obsahu prášku a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne doředíme tekutinou, pričom nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju a individuálne použitie