Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Bacopa monnieri - brahmi prášok 100g

Bacopa monnieri - brahmi prášok 100g

Brahmi sa používa k podpore kognitívnych funkcií, predovšetkým pamäti a schopnosti koncentrácie. Obmedzuje negatívne vplyvy stresu a prispieva k celkovému duševnému zdraviu a výkonnosti. Užívanie je preto vhodné pre študentov alebo naopak pre vyššiu vekovú skupinu č ...

10.18 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS885


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
10.18

Brahmi sa používa k podpore kognitívnych funkcií, predovšetkým pamäti a schopnosti koncentrácie.

Obmedzuje negatívne vplyvy stresu a prispieva k celkovému duševnému zdraviu a výkonnosti. Užívanie je preto vhodné pre študentov alebo naopak pre vyššiu vekovú skupinu alebo osoby s psychicky náročným zamestnaním.

Bacopa je tiež významným antioxidantom a prispieva k normálnej funkciu žlčníka .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Ponúkame vám prášok z rastliny Bacopa monnieri, ktorý je veľmi pohodlný na použitie a má oproti odvaru maximálnu využiteľnosť.

Tradičné použitia: Jednu čajovú lyžičku rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 2 × denne.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy