Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ašvaganda koreň mletý BIO 100 g

Ašvaganda koreň mletý BIO 100 g

Ašvaganda je základná podporujúci tonikum indickej ajurvédy, používajúce sa "pri slabostiach tela i mysle". Podľa tisícročných ajurvédskych skúseností pravidelné užívanie Withania omladzuje a upevňuje duševné zdravie a vitalitu človeka. Klinické štúdie preukážete ...

4.79 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS565m100


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Ašvaganda koreň mletý BIO 1000 g

skladom 5+ kusov

41.81
Ašvaganda koreň mletý BIO 250 g

skladom 5+ kusov

10.99
Ašvaganda koreň celý BIO 1000 g

skladom 5+ kusov

37.24


 
4.79

Ašvaganda je základný podporujúci tonikum indickej ajurvédy, používajúci sa " pri slabostiach tela i mysle" .

Podľa tisícročných ajurvédskych skúseností pravidelné užívanie Withania < strong> omladzuje a upevňuje duševné zdravie a vitalitu človeka.

Klinické štúdie preukázali, že ašvaganda v účinkoch prevyšuje sibírsky ženšen. Pre jemný účinok ju možno použiť namiesto ženšenu, ktorý niekedy pôsobí príliš povzbudivo. Podporuje duševné zdravie a vitalitu , je doporučovaná v období stresu . Vhodné je jej podávanie v staršom veku.

V ajurvédskej medicíne je známa ako účinný adaptogén a antioxidant . Je vhodné ju kombinovať s pupočníkom. Podporuje mentálnu a kognitívne činnosť, pomáha udržiavať koncentráciu a prekonávať únavu.

Ašvaganda BIO čiže indický ženšen nám dodá energiu a vitalitu. Budeme tak mať väčšiu výdrž bojovať v súčasnom hektickom svete. Navyše podporí naše respiračné zdravie a pomôže k zdravej koži , pleti .

Krásny slovenský názov uspávajúca nemá vítaním nadarmo. Pravidelné užívanie podporuje ľahší prechod do spánku a urýchľuje zaspávanie . Ašvaganda BIO však nemá vplyv na CNS a neutlumuje počas dňa.

Zloženie: 100% Withania somnifera BIO

Tradičné použitia: pol čajovej lyžičky mletého koreňa rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 2 × denne, pričom prvú dávku odporúčame užiť v dopoludňajších hodinách, druhú dávku potom najneskôr do 17 hod.

TIP na prípravu: Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody, než je obsah prášku, a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne rozriedime tekutinou. Týmto spôsobený nevznikajú hrudky.

Krajina pôvodu: India

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu