Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Arjuna kôra mletá 100 g

Arjuna kôra mletá 100 g

Arjuna - Terminalia arjuna - mletý prášok. Výhodou prášku je veľmi jednoduchá príprava. Terminalia arjuna čiže vrcholák arjuna je strom dorastajúci do výšky až 25 m. Jeho domovinou je južnej a centrálnej Indie. Kmeň je veľmi pevný a pozdĺžne vytvára široké k ...

5.66 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1294


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí


 
5.66

Arjuna - Terminalia arjuna - mletý prášok. Výhodou prášku je veľmi jednoduchá príprava.

Terminalia arjuna čiže vrcholák arjuna je strom dorastajúci do výšky až 25 m. Jeho domovinou je južnej a centrálnej Indie. Kmeň je veľmi pevný a pozdĺžne vytvára široké klenby, z ktorých odrastajú vetvy smerom nadol. Arjuna plodí v jesenných mesiacoch september a október. Kôra stromu je hladká a sivá, prvýkrát bola pri fytoterapii využitá v 7. storočí pred Kristom.

Prioritne sa arjuna využíva pre podporu kardiovaskulárneho systému, blahodarne pôsobí na funkcie pečene, ovplyvňuje chuť k jedlu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch či v herbári.

Tradičné použitia:
Pol čajovej lyžičky jemne namletej kôry Arjun rozmiešame vo vode a vypijeme. Dôležitá je pravidelnosť v užívaní, najlepšie po 6-8 hodinách 3-4 × denne.
Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Doplnok stravy