Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Amalaki prášok BIO 100 g

Amalaki prášok BIO 100 g

Amalaki (tiež ľudovo "indický egreše") je malé nažltlé ovocie, ktorého pôvodnou domovinou je India. Tu sa aj stalo súčasťou tradičného liečiteľstva, tzv. Ajurvédske medicíny. Amalaki prášok je vyrobený z jeho sušenej formy. O účinkoch Amalaki sa viaže stará ...

Ďalšie informácie >

5.72 €
5.15 €

5.15 €, zľava 10%, ušetríte 0.57 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS968


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
5.15

Amalaki (tiež ľudovo "indický egreše") je malé nažltlé ovocie, ktorého pôvodnou domovinou je India. Tu sa aj stalo súčasťou tradičného liečiteľstva, tzv. Ajurvédske medicíny. Amalaki prášok je vyrobený z jeho sušenej formy.

Na účinky Amalaki sa viaže stará legenda z dávnych čias o mudrci menom Chyawan, ktorý podporil svoje chatrné zdravie a nakoniec sa dožil vysokého veku práve vďaka konzumácii ovocia, známeho ako Amalaki. O pravdivosti legendy sa môžeme dohadovať, avšak s istotou vieme, že strom je v Indiii považovaný za posvätný a ovocie z neho je zvanej "nebeské ovocie".

Amalaki < / strong> pomáha podporovať obranyschopnosť organizmu . Prispieva k normálnemu fungovaniu tráviacej sústavy .

Tradičné použitia: Do pohára vložíme lyžičku prášku, pridáme 2 lyžičky vody a vytvoríme pastu. Túto pastu potom zriedime ľubovoľným množstvom tekutiny, pričom nevznikajú hrudky. Amalaki užívame 2 × denne.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Krajina pôvodu: India

Doplnok stravy