Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Afrodiziak Maca - Trib prášok BIO 100 g

Afrodiziak Maca - Trib prášok BIO 100 g

Maca - Trib BIO je zmes dvoch afrodiziakálnych bylín, a to plodu kotvičníku zemného (obsahuje najviac protodioscínu z celej rastliny) a gelatinizovaná maky. Pri ich súčasnom užití dochádza k synergickému efektu, ktorý vedie k znásobeniu ich afrodiziak ...

Ďalšie informácie >

6.71 €
6.30 €

6.30 €, zľava 6%, ušetríte 0.41 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1824


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
6.30

Maca - Trib BIO je zmes dvoch afrodiziakálnych bylín , a to plodu kotvičníku zemného (obsahuje najviac protodioscínu z celej rastliny) a gelatinizovaná maky . Pri ich súčasnom užití dochádza k synergickému efektu, ktorý vedie k znásobeniu ich afrodiziakum.

Kotvičník zemný BIO - Tribulus terrestris - je obľúbenou bylinou najmä u mužov. Podporuje funkcie pohlavných orgánov a ich hormonálnu aktivitu , pričom významný účinok kotvičníka pocítia najmä muži vo veku 40 rokov a vyššie. Kotvičník prispieva k normálnej funkcii močovej sústavy a dýchacieho systému . Pôsobí pozitívne na nervový a kardiovaskulárny systém, udržuje zdravie ďasien a úst.


Maka BIO - Lepidium meyenii - je vhodná pre udržanie < strong> psychického a mentálneho zdravia , podporuje výdrž a vitalitu . Hlavným zdraviu prospešným účinkom maky je podpora plodnosti , je teda vhodná pre páry snažiace sa o počatie. U žien maka pôsobí priaznivo na hormonálny systém a menopauzu . Výhodou gelatinizovaná maky je vyššia stráviteľnosť , vďaka odstráneniu škrobov počas spracovania.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch týchto rastlín na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 66,7% Tribulus terrestris BIO, 33,3% Lepidium meyenii BIO - gelatinizovaná < / p>

Odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy: Jednu čajovú lyžičku rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 1 × denne.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.


Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy