Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Ženšen pravý biely 6-ročný krájaný BIO 1000 g

Ženšen pravý biely 6-ročný krájaný BIO 1000 g

Jedná sa o vysokohorský BIO ženšen z pohoria Čchang-Paj. Ženšen pravý je trváca bylina dorastajúca do výšky až 60 cm. Pre fytoterapeutickej účely je zbieraný koreň šesťročný, plne vyzretý, ktorý má v tomto veku maximálnu silu. Používa sa najmä na udržanie men ...

Ďalšie informácie >

222.44 €
200.20 €

200.20 €, zľava 10%, ušetríte 22.24 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1399m1000


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Ženšen pravý biely 6-ročný krájaný BIO 200 g

skladom 5+ kusov

57.93 €
52.14
Ženšen pravý biely 6-ročný krájaný BIO 50 g

skladom 5+ kusov

16.75 €
15.08
Ženšen pravý červený 6-ročný krájaný BIO 1000 g

skladom 5+ kusov

239.89 €
215.90


 
200.20

Ide o vysokohorský BIO ženšen z pohoria Čchang-Paj.

Ženšen pravý je trváca bylina dorastajúca do výšky až 60 cm. Pre fytoterapeutickej účely je zbieraný koreň šesťročný, plne vyzretý, ktorý má v tomto veku maximálnu silu.

Používa sa najmä na udržanie mentálnej a fyzickej výkonnosti . Má pozitívny vplyv na kognitívne funkcie, udržanie koncentrácie. Je z námý ako antioxidant , ktorý osviežuje telo a prispieva k vytrvalosti, čulosti (ostražitosti) a vitalite . Odporúča sa užívať pri únave a stresu . Stabilizuje hladinu cukru v krvi . Sú mu prisudzované pozitívne účinky na správnu funkciu imunitného systému, prispievajúce k prirodzenej obranyschopnosti organizmu . Podporuje sexuálne zdravie a erekciu.

Ženšen - Panax ginseng BIO má významný povzbudzujúci účinok . Pri odbúranie únavy a zvýšenie fyzickej aj mentálnej aktivity si telo stále zachováva možnosť bez problémov zaspať (niekoľko hodín po užití, samozrejme nepoužívame bezprostredne pred spaním). Ženšen nemá vedľajšie účinky a nevzniká u neho tolerancia (nie je potreba zvyšovať dávky pre dosiahnutie rovnakého účinku). Je schopný tlmiť emócie, zmierňovať únavu, slabosť a normalizuje duševný stav.

Ženšen pravý v kombinácii s ginkgo biloba pozitívne pôsobí na kognitívne funkcie a krvný obeh, spoločne podporujú výkon mozgu.

Zloženie: 100% Panax ginseng BIO

Tradičné použitia:
Jeden gram koreňa vložíme do 250 ml vody a privedieme k varu. Na miernom ohni povaríme 15 min., Potom zložíme z ohňa a pod pokrievkou necháme vychladnúť na teplotu vhodnú na vypitie. Takto pripravený odvar užívame 1-3 × denne. Vyvarené korene necháme v odvare až do vypití, potom ich môžeme skonzumovať.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu