Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Wira Wira - wirawira 1000 g

Wira Wira - wirawira 1000 g

Wira Wira je pre svoju špecifickú, príjemnú chuť vyhľadávaným nápojom obzvlášť v chladnejšom počasí. Wira Wira je drobná horská bylina rastúca na suchých, kamenistých miestach Peru. Možno ju nájsť vo výškach až 3600 m n. M. Odvar wira-wira má príjemnú chu ...

49.13 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Wira Wira - wirawira 30 g

skladom 5+ kusov

3.17
Wira Wira - wirawira 50 g

skladom 5+ kusov

4.19


 
49.13

Wira Wira je pre svoju špecifickú, príjemnú chuť vyhľadávaným nápojom obzvlášť v chladnejšom počasí. Wira Wira je drobná horská bylina rastúca na suchých, kamenistých miestach Peru. Možno ju nájsť vo výškach až 3600 m n. M.

Odvar wira-wira má príjemnú chuť a lahodné arómu. Je zvykom ho piť aj ako čaj studený v teplých letných dňoch, aj ako osviežujúci studený nápoj s ľadom. Odporúča sa miešať tradičné peruánsku bylinu wira-wira s taktiež peruánsku bylinou Muňa-Muna. Tieto dve byliny sa skvele dopĺňajú - nielen chuťovo. Odvar z wira-wira je možno dosladiť cukrom, medom alebo pridať citrón pre lepšiu říz.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Dávkovanie a spôsob prípravy: Jednu vrchovatú polievkovú lyžicu sušenej vňate wira-wira vložíme do 750 ml studenej vody a privedieme k varu. Varíme približne 5 min. na miernom ohni a potom scedíme. Užívame 3 × denne pohár odvaru.

Neodporúča sa tehotným, dojčiacim ženám, deťom do 3 rokov. Neprekračovať odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu. Skladovať v suchu a tme, mimo dosahu detí.

Krajina pôvodu: Peru

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu