Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Vrbovka malokvetá vňať 50 g

Vrbovka malokvetá vňať 50 g

Vrbovka malokvetá je trváca bylina, ktorá dorastá až 80cm výšky. Je známa po celej Európe, ale aj za oceánom. V našich podmienkach ju najčastejšie nájdeme u potokov, v lúčnych priekopách a pri rybníkoch. Vrbovka je rastlinou vlhkomilné. Fytoterapeutickej využite ...

1.71 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS689m50


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Vrbovka malokvetá vňať 100 g

skladom 5+ kusov

2.85
Vrbovka malokvetá vňať 1000 g

skladom 5+ kusov

18.21


 
1.71

Vrbovka malokvetá je trváca bylina, ktorá dorastá až 80cm výšky. Je známa po celej Európe, ale aj za oceánom. V našich podmienkach ju najčastejšie nájdeme u potokov, v lúčnych priekopách a pri rybníkoch. Vrbovka je rastlinou vlhkomilné.

fytoterapeutickej využiteľnú časťou vrbovky je vňať s listami, stonkou i kvety. Užívanie vrbovky malokveté sa odporúča pre udržanie normálnych funkcií kĺbov - pohyblivosti . Radí sa do skupiny antioxidantov . Vrbovka malokvetá sa odporúča pri problémoch spojených s menštruáciou a menopauzou , kedy tíši príznaky a napomáha k normálnemu procesu. Vrbovka je schopná udržiavať normálne funkcie dolných močových ciest a prirodzené zdravie prostaty .

< strong> Tradičné použitia:

Jedna vrchovatá čajová lyžička na 250 ml vriacej vody, priklopiť a nechať lúhovať do vychladnutia na teplotu tela. Piť 2 × denne raz ráno na lačno a potom neskôr večer. Fytoterapeutickej kôra by mala trvať 12-16 týždňov. Pri preventívnom použití stačí ráno na lačno po dobu šiestich týždňov. To všetko 1-2 × do roka.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu