Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Ľubovník vňať 1000 g

Ľubovník vňať 1000 g

Ľubovník bodkovaný je rastlina, z ktorej drogou je kvitnúca vňať (Herba hyperici), zbieraná po rozkvetu hneď ráno (podľa ľudových povestí najlepšie na svätého Jána - 24. 6.). Ľubovník bodkovaný blahodarne pôsobí na psychický stav, zlepšuje náladu a pomáha ...

Ďalšie informácie >

11.64 €
10.94 €

10.94 €, zľava 6%, ušetríte 0.70 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS209m1000


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Ľubovník vňať 150 g

skladom 5+ kusov

3.42 €
3.22
Ľubovník vňať 50 g

skladom 5+ kusov

1.29 €
1.21


 
10.94

Ľubovník bodkovaný je rastlina, z ktorej drogou je kvitnúca vňať (Herba hyperici), zbieraná po rozkvetu hneď ráno (podľa ľudových povestí najlepšie na svätého Jána - 24. 6.).

Ľubovník bodkovaný blahodarne pôsobí na psychický stav , zlepšuje náladu a je nápomocná pri udržanie emocionálne rovnováhy. Užitočnou sa stáva pre udržanie normálneho duševného zdravia. Ľubovník je užívaná za účelom relaxácie a umocnenie pozitívnej nálady , prehĺbenie spánku . Potláča poruchy spánku z dôvodu obsahu hypericínu. Ďalej sa uplatňuje pri problémoch so žlčníkom , kedy napomáha jeho zdravie . Ľubovník sa odporúča aj ako harmonizátor tráviaceho zdravie , respiračného zdravie a zdravie dolných močových ciest a obličiek. Ľubovník je schopná udržiavať normálnu zdravie kože , celkovo osviežiť telo a je prospešná pre kardiovaskulárne zdravie. Ďalšie, nemenej dôležitou schopnosťou ľubovníka, je podpora prirodzenej obranyschopnosti tela - podpora imunitného systému.

< / strong>

Tradičné použitia: Jednu čajovú lyžičku zalejeme 250 ml horúcej vody a lúhujeme 45 min. Potom scedíme a užívame 2-3 × denne.

Upozornenie: Ľubovník môže spôsobiť fotosenzibilizácia.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu