Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Ľubovník vňať 150 g

Ľubovník vňať 150 g

Ľubovník bodkovaný je rastlina, z ktorej drogou je kvitnúca vňať (Herba hyperici), zbieraná po rozkvetu hneď ráno (podľa ľudových povestí najlepšie na svätého Jána - 24. 6.). Ľubovník bodkovaný blahodarne pôsobí na psychický stav, zlepšuje náladu a pomáha ...

Ďalšie informácie >

3.59 €
3.23 €

3.23 €, zľava 10%, ušetríte 0.36 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS209m150


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Ľubovník vňať 50 g

skladom 5+ kusov

1.35 €
1.22
Ľubovník vňať 1000 g

skladom 5+ kusov

12.23 €
11.01


 
3.23

Ľubovník bodkovaný je rastlina, z ktorej drogou je kvitnúca vňať (Herba hyperici), zbieraná po rozkvetu hneď ráno (podľa ľudových povestí najlepšie na svätého Jána - 24. 6.).

Ľubovník bodkovaný blahodarne pôsobí na psychický stav , zlepšuje náladu a je nápomocná pri udržanie emocionálne rovnováhy. Užitočnou sa stáva pre udržanie normálneho duševného zdravia. Ľubovník je užívaná za účelom relaxácie a umocnenie pozitívnej nálady , prehĺbenie spánku . Potláča poruchy spánku z dôvodu obsahu hypericínu. Ďalej sa uplatňuje pri problémoch so žlčníkom , kedy napomáha jeho zdravie . Ľubovník sa odporúča aj ako harmonizátor tráviaceho zdravie , respiračného zdravie a zdravie dolných močových ciest a obličiek. Ľubovník je schopná udržiavať normálnu zdravie kože , celkovo osviežiť telo a je prospešná pre kardiovaskulárne zdravie. Ďalšie, nemenej dôležitou schopnosťou ľubovníka, je podpora prirodzenej obranyschopnosti tela - podpora imunitného systému.

< / strong>

Tradičné použitia: Jednu čajovú lyžičku zalejeme 250 ml horúcej vody a lúhujeme 45 min. Potom scedíme a užívame 2-3 × denne.

Upozornenie: Ľubovník môže spôsobiť fotosenzibilizácia.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu