Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Srdcovník vňať 30 g

Srdcovník vňať 30 g

Srdcovník obyčajný, lat. Leonorus Cardiac, je trváca bylina dorastajúca do výšky až 1,5 m. Pôvodne pochádza z centrálnej Ázie a juhovýchodnej Európy, z ktorej sa vďaka svojim fytoterapeutickým možnostiam rozšíril prakticky do celého sveta. Prirodzeným stanovišťom sr ...

1.20 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS234m30


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Srdcovník vňať 70 g

skladom 5+ kusov

1.83


 
1.20

Srdcovník obyčajný, lat. Leonorus Cardiac, je trváca bylina dorastajúca do výšky až 1,5 m. Pôvodne pochádza z centrálnej Ázie a juhovýchodnej Európy, z ktorej sa vďaka svojim fytoterapeutickým možnostiam rozšíril prakticky do celého sveta. Prirodzeným stanovišťom srdcovníka vo voľnej prírode sú rumoviská, smetiská, pole alebo inak narušená miesta.
Nazýva sa tiež Burin srdcovník, devätorník žihľava, hojička, hubeníček, mäta / korenie srdcovej, srdcovník alebo srdcovník lekársky.

Najčastejšie je používaný pre podporu kardiovaskulárneho zdravie , prispieva tiež k udržaniu normálnych funkcií dýchacieho aparátu , bol zaznamenaný blahodarný vplyv na nervovú sústavu. U žien srdcovník udržuje menštruačné a predmenštruačný pohodlie .

Tradičné použitia:
Jednu čajovú lyžičku sušenej vňate srdcovníka všeobecného prelejeme šálkou horúcej vody. Necháme lúhovať 15 min. a potom vypijeme. Takto pripravený nálev užívame 2-3 × denne.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu