Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Šípek šupky 1000 g

Šípek šupky 1000 g

Šupky šípok sú vhodné na okamžité zaliatie a použitia. Šípky sa pre obsahové látky tiež nazývajú pomarančmi severu. Často nás sprevádzajú na potulkách prírodou a zbierame je kvôli blahodárnym fytoterapeutickým účinkom. Šípek sa radí do skupiny antioxidantov, t ...

14.02 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS555m1000


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Šípek šupky 200 g

skladom 5+ kusov

3.76
Šípek šupky 50 g

skladom 5+ kusov

1.33


 
14.02

Šupky šípok sú vhodné na okamžité zaliatie a použitia.

Šípky sa pre obsahové látky tiež nazývajú pomarančmi severe . Často nás sprevádzajú na potulkách prírodou a zbierame je kvôli blahodárnym fytoterapeutickým účinkom.

Šípek sa radí do skupiny antioxidantov , teda látok, ktoré zachytávajú voľné kyslíkové radikály. Je vhodné ho používať pri rôznych očistách tela. Šípek prispieva k udržaniu normálneho respiračného (dýchacieho) a tráviaceho zdravia . Je známe, že šípky tiež pôsobí na zdravie močového mechúra a zdravie obličiek . Šípek má vplyv na zdravie kože , pričom je využiteľný aj pri hojení rán . Šípek je užitočným pri snahe podporiť a upevniť prirodzenú obranyschopnosť, teda imunitný systém . Harmonizuje spoločné zdravie.

Šípky môžeme vylepšiť aj ktorúkoľvek inú čajovú zmes.

Použitie: Jednu až dve čajové lyžičky šupiek šípok sa zalejú ¼ l vody a nechajú sa dve hodiny vylúhovať za občasného premiešania. Zmes sa zahreje k varu, odstaví a ďalších 30 minút sa lúhuje. Pije sa teplý 3 × denne pred jedlom.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu