Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Eleuterokok - sibírsky ženšen koreň 1000 g

Eleuterokok - sibírsky ženšen koreň 1000 g

Eleuterokok ostnatý pochádza z východnej Ázie (Ďaleký východ) a z povodia riek Ussuri a Amuru. Jeho domovom je napr. Prímorský a Chabarovský kraj, Sachalin a Amurská oblasť Ruska, ďalej Kórea, Japonsko a Čína. Eleuterokok je známy adaptogén. Ako adaptogén nes ...

17.65 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS250m1000


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Eleuterokok - sibírsky ženšen koreň 100 g

skladom 5+ kusov

2.78
Eleuterokok - sibírsky ženšen koreň 50 g

skladom 5+ kusov

1.75


 
17.65

Eleuterokok ostnatý pochádza z východnej Ázie (Ďaleký východ) a z povodia riek Ussuri a Amuru. Jeho domovom je napr. Prímorský a Chabarovský kraj, Sachalin a Amurská oblasť Ruska, ďalej Kórea, Japonsko a Čína.

Eleuterokok je známy adaptogén . Ako adaptogén nešpecificky zvyšuje obranyschopnosť organizmu proti záťaž i - stresu (fyzickému, psychickému, chemickému ai.), Schopnosť vyrovnať sa ľahšie sa škodlivinami alebo nepriaznivými podmienkami prostredia.

Eleuterokok má pozitívny vplyv na psychický stav a duševnú výkonnosť . Podporuje odolnosť organizmu . Používa sa ako prostriedok pri veľkej námahe, duševnom a fyzickom vypätí. Eleuterokok sa užíva na relaxáciu a podporenie dobrej nálady. Normalizuje hladinu cukru v krvi i krvný tlak.

Eleuterokok ovplyvňuje imunitný systém, podporuje kognitívne a duševnú výkonnosť.

Eleuterokok prispieva k duševnej a fyzickej sile, je antioxidantom užitočným pri podpore imunitnej obrany. Uplatňuje sa pri udržanie respiračného zdravia a sviežeho dýchanie. Pre svoje účinky býva prirovnávaný k ženšenu pravému, odtiaľ odvodený názov sibírsky ženšen.

Použitie: Jednu polievkovú lyžicu sušeného koreňa prelejeme 0,5 l vody a privedieme k varu. Na miernom ohni povaríme cca 5 min., Necháme odstáť 30 min. Rozdelíme do troch dávok a pijeme počas dňa. Spočiatku je lepšie nižšie dávkovanie, neskôr môžeme množstvo zvýšiť. Dávkovanie je individuálne. Odporúča sa také, aby človek cítil jemné povzbudenie, nie prebudenia. Harmonizuje nástup spánku, ale neodporúča sa užívať pred spánkom.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Nie je určené malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám.

Doplnok stravy