Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Šatavari koreň celý BIO 150 g

Šatavari koreň celý BIO 150 g

Šatavari BIO je popínavá bylina voľne rastúce na indickom polostrove a v Himalájach. Niet teda divu, že práve indická ajurvédska medicína preslávila túto úžasnú rastlinu. Jej účinky ocenia najmä ženy. Preklad Šatavari do slovenčiny "tá sa sto manželmi" tak ...

11.76 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Šatavari koreň celý BIO 70 g

skladom 5+ kusov

5.99


 
11.76

Šatavari BIO je popínavá bylina voľne rastúce na indickom polostrove a v Himalájach. Niet teda divu, že práve indická ajurvédska medicína preslávila túto úžasnú rastlinu. Jej účinky ocenia najmä ženy . Preklad Šatavari do slovenčiny "tá sa sto manželmi" tiež všeličo napovie.

Šatavari BIO má pozitívne účinky predovšetkým na ženské pohlavné a reprodukčné orgány. Užíva sa na podporu plodnosti a dojčenie . Šatavari BIO tlmí nežiaduce sprievodné symptómy menopauzy . Prispieva k udržaniu hladkého priebehu (pre) menštruačného cyklu . Uvoľňuje pri strese, prináša duševnú pohodu a pokojný spánok . Medzi ďalšie radíme pozitívny vplyv na udržanie kardiovaskulárneho zdravia a normalizáciu trávenie . Šatavari BIO vám dodá energiu , po ktorej sa budete cítiť nabití novou chuťou a silou do života. Šatavari BIO má vplyv na močové funkcie.
Šatavari BIO má vplyv aj na mužský pohlavný reprodukčný systém.

Tradičné dávkovanie: celý koreň sa najčastejšie rozomelie na prášok a potom sa užívajú dve čajové lyžičky prášku jedenkrát denne večer po jedle. Ďalším variantom je vloženie jednej lyžice celého koreňa do 250 ml studenej vody a privedenie k varu. Varíme cca 15 min., Potom necháme 10 min. lúhovať. Pre lepšie vylúhovanie odporúčame koreň nasekať na menšie kúsky. Vodu dolejeme podľa potreby. Užívame 2 × denne.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Krajina pôvodu: India

Zloženie: 100% Asparagus racemosus BIO

Doplnok stravy