Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Rozchodnica ružová - Rhodiola koreň 100 g

Rozchodnica ružová - Rhodiola koreň 100 g

Rozchodnica rastie od Ďalekého východu cez Turecko a Alpy až po naše územie. U nás je rozchodnica ružová vzácnou a teda chránenú rastlinou. Rozchodnica užívame všade tam, kde potrebujeme podporiť psychické a fyzické výkony, a tak udržať ich normálnu s ...

Ďalšie informácie >

17.27 €
15.54 €

15.54 €, zľava 10%, ušetríte 1.73 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS307m100


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Rozchodnica ružová - Rhodiola koreň 50 g

skladom 5+ kusov

9.42 €
8.48


 
15.54

Rozchodnica rastie od Ďalekého východu cez Turecko a Alpy až po naše územie. U nás je rozchodnica ružová vzácnou a teda chránenú rastlinou.

Rozchodnice užívame všade tam, kde potrebujeme podporiť psychické a fyzické výkony, a tak udržať ich normálny stav. Jedná sa o veľmi < strong> silnú bylinu , ktora svojim jedinečným pôsobením skvele konkuruje aj takým bylinným velikánom, ako je napr. ženšen.

Rhodiola je známy antioxidant a adaptogen s vplyvom na náš nervový systém . Má schopnosť tlmiť emócie a stres . Medzi ďalšie pozitívne vlastnosti rozchodnice ružovej radíme podporu okysličovanie organizmu a krvného obehu , pomáha udržať zdravý cievny systém a srdce . Normalizuje trávenie. Rozchodnica ružová prispieva k udržaniu normálnych kognitívnych funkcií, ovplyvňuje duševnú výkonnosť.

Tradičné použitia: Jednu čajovú lyžičku sušeného koreňa vložíme do 200 ml studenej vody a privedieme k varu. Povaríme zhruba 10 min. na miernom ohni, necháme stáť do vychladnutia a až potom precedíme. Užívame 3 × denne.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy