Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Psyllium 100 g

Psyllium 100 g

Psyllium je získavané zo semien indického skorocelu, rastúceho takmer po celom svete. Pre zber psyllia tej najkvalitnejšej úrovne je potrebné cca 130 dní. S vodou napučí a až 60 × zväčší svoj objem. Jedná sa o čisté šupky bieleho psyllia v najvyššej kvalít ...

3.00 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS203m100


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Psyllium 1000 g

skladom 5+ kusov

22.77
Psyllium 200 g

skladom 5+ kusov

5.51


 
3.00

Psyllium je získavané zo semien indického skorocelu, rastúceho takmer po celom svete. Pre zber psyllia tej najkvalitnejšej úrovne je potrebné cca 130 dní. S vodou napučí a až 60 × zväčší svoj objem.

Ide o čisté šupky bieleho psyllia v najvyššej kvalite, ktoré majú extrémnej bobtnavosti. Vďaka schopnosti zväčšovať svoj objem dokáže zaplniť a uspokojiť aj hladný žalúdok. Vzniknutý gél pôsobí priaznivo na tráviaci trakt a črevá.

Užívanie psyllia je vhodné pri snahe o normalizácii hladiny cholesterolu v krvi. Užívaním psyllia možno dosiahnuť udržanie lipidov (tukov) na normálnej úrovni. Psyllium je schopné udržiavať zdravé trávenie aj črevá. Zažívacie zdravie je dôležité pre vstrebávanie látok, získaných z prijímanej potravy.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Dávkovanie a spôsob prípravy: Najvyššie ráno nalačno a večer pred spaním nasypať 1 lyžičku do 0,25 l vlažnej vody a rýchlo vypiť. Max. dávka 5 lyžičiek denne.

Pôvod: India


Surovina na prípravu bylinkového čaju - náleve