Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Psyllium čierne celé 400 g

Psyllium čierne celé 400 g

Čierne psyllium - Psyllium ovata - je variant psyllia, z ktorej je zbierané celé semeno spolu s obalom. Celé semeno nemá taký bobtnavý účinok ako šupky bieleho psyllia. Užívanie psyllia je vhodné pri snahe o normalizácii hladiny cholesterolu v krvi. Užíva ...

8.45 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS593m400


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 6 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Psyllium čierne celé 100 g

skladom 5+ kusov

2.62
Psyllium čierne celé 1000 g

skladom 5+ kusov

17.31


 
8.45

Čierne psyllium - Psyllium ovata - je variant psyllia, z ktorej je zbierané celé semeno spolu s obalom. Celé semeno nemá taký bobtnavý účinok ako šupky bieleho psyllia .

Užívanie psyllia je vhodné pri snahe o normalizácii hladiny cholesterolu v krvi . Užívaním psyllia možno dosiahnuť udržanie lipidov (tukov) na normálnej úrovni . Psyllium je schopné udržiavať zdravé trávenie aj črevá . Zažívacie zdravie je dôležité pre vstrebávanie látok získaných z prijímanej potravy.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Dávkovanie a spôsob prípravy: Najvyššie ráno nalačno a večer pred spaním jedna lyžička do 0,25 l vlažnej vody a rýchlo vypiť. Možno pridať do jogurtov aj ovocných štiav. Každú dávku je nutné zapiť väčším množstvo vody. Maximálna odporúčaná dávka je 10 g denne (cca 5 lyžičiek).

Pôvod: India

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu