Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Praslička roľná vňať 100 g

Praslička roľná vňať 100 g

Praslička roľná (lat. Equisetum arvense) je nahosemenné, Výtrusný a trváca bylina dorastajúca do výšky až 90 cm. V Českej republike je rozšírená v pásmach od nížinatých polôh až do horských oblastí. Najviac sa vyskytuje ako poľná alebo lúčna burinu. Rastie n ...

2.32 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1216m100


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Praslička roľná vňať 1000 g

skladom 5+ kusov

10.61
Praslička roľná vňať 50 g

skladom 5+ kusov

1.37


 
2.32

Praslička roľná (lat. Equisetum arvense) je nahosemenné, Výtrusný a trváca bylina dorastajúca do výšky až 90 cm. V Českej republike je rozšírená v pásmach od nížinatých polôh až do horských oblastí. Najviac sa vyskytuje ako poľná alebo lúčna burinu. Rastie na vlhkých písčitohlinitých pôdach na pastvinách, násypoch, svahoch a v lesoch. V niektorých krajinách, napr. V Japonsku a Kórei, sú v jarnom období púčiky prasličky bežnou zeleninovú stravou.


Praslička roľná podporuje zdravie močových ciest, pečene a ovplyvňuje kardiovaskulárne zdravie - elasticitu artérií . Praslička roľná je doporučovaná pre podporu dýchacieho ústrojenstva . Má minalizujúce efekt na kožu, vlasy a nechty, osviežuje telo a podporuje odolnosť organizmu voči vonkajším vplyvom. Praslička roľná pomáha udržiavať normálnu zdravie kĺbového aparátu . Prispieva k udržaniu normálneho zdravie kože, vlasov a nechtov, podporuje vylučovanie .

Tradičné použitia: Jednu až dve čajové lyžičky zalejeme 250 ml vody a krátko povaríme . Necháme odstáť 15 min., Potom scedíme. Užívame 2-3 × denne.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy