Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Muira puama 50 g

Muira puama 50 g

Muira puama je brazílska bylina často označovaná ako "MUIRAPUAMA". Muira puama je strom krovitého charakteru dorastajúca výšky až 5 m. Rastlina pochádza z amazonských dažďových pralesov Južnej Ameriky. Vo fytoterapii je úžitkovou časťou drevo rastliny, ktoré ...

2.60 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Muira puama 150 g

skladom 4 kusy

6.19


 
2.60

Muira puama je brazílska bylina často označovaná ako "MUIRAPUAMA".

Muira puama je strom krovitého charakteru dorastajúca výšky až 5 m. Rastlina pochádza
z amazonských dažďových pralesov Južnej Ameriky. Vo fytoterapii je úžitkovou časťou drevo rastliny, ktoré je veľmi tvrdé, uprostred svetle hnedasté farby. Vydáva slabú štipľavú vôňu. Domorodí obyvatelia Južnej Ameriky využívajú všetky časti rastliny, najčastejšie sa však stretávame s koreňom a drevom.

Muira puama pôsobí ako antioxidant , je vynikajúcim tonikom pre celý organizmus . Prispieva k podpore fyzických schopností, tlmí sprievodné symptómy menopauzy, má vplyv na hormonálnu vyrovnanosť.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tradičné použitia:
Jednu čajovú lyžičku sušeného dreva prelejeme horúcou vodou a povaríme 10 min. Je možné vodu doliať. Užívame 2 × denne. Tradične sa pripravuje likér naložením 30 g koreňa do 0,5 l 40% alkoholu na 10-20 dní.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy