Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Medvedica lekárska list 50 g

Medvedica lekárska list 50 g

Medvedica lekárska (lat. Arctostaphylos uva-ursi) je v mnohom podobná s našou českou brusnicou. Medvedica sa využíva predovšetkým pri problémoch s močovými cestami. Táto rastlinka je schopná udržiavať normálnu zdravie močového mechúra, ale aj obličiek. Ako ich pozná ...

1.28 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Medvedica lekárska list 150 g

skladom 5+ kusov

3.43


 
1.28

Medvedica lekárska (lat. Arctostaphylos uva-ursi) je v mnohom podobná s našou českou brusnicou. Medvedica sa využíva predovšetkým pri problémoch s močovými cestami. Táto rastlinka je schopná udržiavať normálnu zdravie močového mechúra, ale i obličiek . Ako je známe, obličky sú tzv. Filtrom krvi zaisťujúcim zbavenie tela škodlivín z metabolizmu prostredníctvom moču.

Ďalšie pozitívne vlastnosťou medvedice lekárskej na ľudský organizmus je fakt, že je schopná byť prospešnú pre normalizáciu hladiny cukru v krvi . Medvedica je radená do skupiny antioxidantov - zabezpečujú obmedzenie aktivity kyslíkových radikálov. Medvedica lekárska je schopná podporovať prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu .

tradičné použitie: Tri lyžičky sušených listov medvedice lekárskej prelejeme 600 ml vlažnej vody o teplote tela, potom necháme 8 hodín lúhovať v tieni. Pijeme 3 × denne cca 200 ml po dobu 2-6 týždňov. Medvedicu nezalievame horúcou vodou, zničili by sme tak účinné látky.

Upozornenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, deti. Jedincom trpiacim diabetom sa použitia medvedice lekárskej odporúča konzultovať s lekárom.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu