Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Maté Pampero - pražené maté 1000 g

Maté Pampero - pražené maté 1000 g

Pražená forma tradičného juhoamerického rastlinného čaju maté z cezmíny paraguajskej. Na rozdiel od zeleného maté má maté pražené vyšší obsah účinných látok. Maté má priaznivý vplyv na renálnu elimináciu - odstránenie škodlivín z organizmu prostredníctvom ľadviny ...

22.77 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS207m1000


skladom 3 kusy


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Maté Pampero - pražené maté 100 g

skladom 5+ kusov

3.31
Maté Pampero - pražené maté 50 g

skladom 5+ kusov

2.24


 
22.77

Pražená forma tradičného juhoamerického rastlinného čaju maté z cezmíny paraguajskej. Na rozdiel od zeleného maté má maté pražené vyšší obsah účinných látok.

Maté má priaznivý vplyv na renálnu elimináciu - odstránenie škodlivín z organizmu prostredníctvom obličiek. Ďalšou vlastnosťou maté je regulácia metabolizmu lipidov (tukov) a schopnosť ovplyvňovať telesnú hmotnosť. Maté je často pito pri rituáloch, pretože je schopné upevňovať duševnú pohodu a zmierňovať telesnú únavu . Pitím maté sa dá dosiahnuť celkového osvieženie tela.

Maté obsahuje kofeín, ktorý pomáha zvýšiť bdelosť, zlepšiť koncentráciu a prispieva k zvýšeniu vytrvalostného výkonu.

Nálev má zelenohnedú farbu a mierne dymovú vôňu. Chuť je silná, ľahko zvieravá a dlhotrvajúci, oproti zelenému maté hutnejšie.

Príprava: Maté sa tradične pripravuje v kallabase (nádobe vyrobenej zo špeciálnej tykvice) a pije sa cez bombillu (kovová trubička so sitkom na spodnej časti). Pripraviť sa ale dá v čomkoľvek, aj keď s menším efektom. Použijeme 10 g čaju do 0,5 l vody (teplota vody 95 ° C) a necháme lúhovať približne 10 minút. Na rozdiel od Maté Rancho nie je Pampero vhodné na prípravu studeného nápoja.

Upozornenie : Obsahuje kofeín, neužívať pred spánkom!

Krajina pôvodu: < / strong> Paraguay

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu