Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Marocká mäta 100 g

Marocká mäta 100 g

Marocká mäta vyniká svojou intenzívne príjemnú mätovú, pepermintovou vôní. Chuť marockej mäty je oproti mäte bežnej intenzívnejšie mátovější, nie je horkastá. Silice pre potravinársky priemysel alebo výrobu žuvačiek sa získavajú z tejto mäty. Používa sa do čaju Touar ...

3.50 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS36m100


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Marocká mäta 1000 g

skladom 5+ kusov

28.10
Marocká mäta 50 g

skladom 5+ kusov

1.86


 
3.50

Marocká mäta vyniká svojou intenzívne príjemnú mätovú, pepermintovou vôní. Chuť marockej mäty je oproti mäte bežnej intenzívnejšie mátovější, nie je horkastá. Silice pre potravinársky priemysel alebo výrobu žuvačiek sa získavajú z tejto mäty. Používa sa do čaju Touareg, ale aj ako samostatný nápoj tajine.

Okrem iného je marocká mäta obľúbená najmä kvôli pozitívnym účinkom na tráviaci trakt. Marocká mäta udržiava normálny tráviaci komfort.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tradičné použitia: Vynikajúci a osviežujúci nápoj pripravíme z 10 g čaju a 0,5 l vriacej vody. Zalejeme a necháme lúhovať 5 min. Scedíme a podľa chuti osladíme.

Pôvod: Maroko

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu