Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Marinka voňavá vňať 30 g

Marinka voňavá vňať 30 g

Marinka voňavá - Asperula odorata - je typická európska bylina. Až odtiaľ sa rozšírila do celého sveta. Marinka voňavá vyniká svojim aróma, ktorá je podobné čerstvo sušenému senu. Chuť marinky je príjemná, ľahko horkastá. Používa sa na ochutenie nealko nápojov, ...

1.72 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS298m30


skladom 5 kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Marinka voňavá vňať 50 g

skladom 2 kusy

2.40


 
1.72

Marinka voňavá - Asperula odorata - je typická európska bylina. Až odtiaľ sa rozšírila do celého sveta. Marinka voňavá vyniká svojim aróma, ktorá je podobné čerstvo sušenému senu. Chuť marinky je príjemná, ľahko horkastá. Používa sa na ochutenie nealko nápojov, ale tradičné je aj jej nakladanie do vína.

Marinka voňavá je doporučovaná ako prostriedok pre zlepšenie a umocnenie spánku . Lipkavec užívame pre navodenie pokoja a relaxácie .

Tradičné použitie: Jednu lyžičku zalejeme vriacou vodou a necháme 15 min. lúhovať.

Špeciálne použitie: Lipkavcové mlieko s medom: 2 dl mlieka (môžeme použiť aj zdravší variant - mlieko rastlinné - ovsené, ryžové, sójové) ochutíme podľa potreby medom a namočíme do neho na jednu až dve hodiny jednu a pol lyžičky marinky. Všetko potom precedíme, necháme vychladiť a podávame ako večerný nápoj.

Neprekračovať Doporučené denné dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné, dojčiace ženy a deti.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu