Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Marco - Ambrosia peruviana 100 g

Marco - Ambrosia peruviana 100 g

Marco je jednoročná kríkovitá bylina pochádzajúce z peruánskych Ánd, je známa svojou intenzívne vôňou. Veľmi často sa vyskytuje ako krovie na vlhkých a blatistých brehoch riek v pobrežných oblastiach, andských údoliach a na okrajoch pralesa. Použitie je známe předevš ...

7.38 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS445m100


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Marco - Ambrosia peruviana 1000 g

skladom 5+ kusov

42.39
Marco - Ambrosia peruviana 40 g

skladom 5+ kusov

3.57


 
7.38

Marco je jednoročná kríkovitá bylina pochádzajúce z peruánskych Ánd, je známa svojou intenzívne vôňou. Veľmi často sa vyskytuje ako krovie na vlhkých a blatistých brehoch riek v pobrežných oblastiach, andských údoliach a na okrajoch pralesa.

Použitie je známe predovšetkým v krajinách pôvodu. V Južnej Amerike ju poznali už starí Inkovia, pre ktoré bola bylina súčasťou duchovných rituálov.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tradičné použitia: Jednu vrchovatú polievkovú lyžicu sušenej byliny marco vložíme do 1 l studenej vody a privedieme k varu. Na miernom ohni povaríme cca 5 min., Potom scedíme a užívame 3 × denne pohár odvaru.

Upozornenie : Neprekročiť odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívať súčasne s prípravkami na báze efedrinu.Nedoporučuje sa tehotným a dojčiacim ženám a deťom do 3 rokov.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu