Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Manayupa 40 g

Manayupa 40 g

Manayupa je tradičný rastlina známa v celom Peru už z čias Inkov. Bylina je plazivá, vysoko odolná voči suchu vďaka svojim dlhým koreňom, siahajúcim hlboko do zeme. Užívanie manayupy bolo privilégiom vyšších spoločenských vrstiev a malo čiastočne obradný až ku ...

3.61 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS224m40


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí


 
3.61

Manayupa je tradičný rastlina známa v celom Peru už z čias Inkov. Bylina je plazivá, vysoko odolná voči suchu vďaka svojim dlhým koreňom, siahajúcim hlboko do zeme. Užívanie manayupy bolo privilégiom vyšších spoločenských vrstiev a malo čiastočne obradný až kultový charakter.

Manayupa je výbornou voľbou pre očistu pečene. Pečeň, ako je známe, sú najväčším vnútorným orgánom v ľudskom tele. Sú schopná zvládnuť až 2 kg mäsa za minútu, čo značí veľký význam pre telo. Pečeň je továrňou na spracovanie látok zachytených z krvi a preto sa o ne musí riadne starať. Manayupa prispieva k udržaniu pečeňového zdravia .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Dávkovanie a spôsob prípravy: Jednu polievkovú lyžicu sušenej vňate manayupy vložíme do 1 l studenej vody a privedieme k varu. Varíme približne 5 min. na miernom ohni a potom scedíme. Užívame 3 × denne pohár odvaru (cca 200-250 ml).

Neprekročiť odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu. Neodporúča sa tehotným, dojčiacim ženám a deťom do 3 rokov. Nálev je farby zlatisto žlté, jemné vône.
Odporúčaná je aj tinktúra z manayupy.

Krajina pôvodu: Peru

Surovina na prípravu bylinkového čaju