Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Levanduľa kvet 1000 g

Levanduľa kvet 1000 g

Byliny dovezené k nám zo Stredomoria majú nádych osobitosti aj preto, že u nás vo voľnej prírode nerastú. Medzi ne patrí aj levandule. Kvôli fytoterapeutickým účinkom sa pestuje aj u nás, vyžaduje však teplú polohu a ľahšia pôdu s obsahom vápna. Levanduľa ...

Ďalšie informácie >

21.87 €
20.56 €

20.56 €, zľava 6%, ušetríte 1.31 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS231m1000


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Levanduľa kvet 30 g

skladom 5+ kusov

1.57 €
1.47
Levanduľa kvet 70 g

skladom 5+ kusov

3.08 €
2.90


 
20.56

Byliny dovezené k nám zo Stredomoria majú nádych osobitosti aj preto, že u nás vo voľnej prírode nerastú. Medzi ne patrí aj levandule. Kvôli fytoterapeutickým účinky sa pestuje aj u nás, vyžaduje však teplú polohu a ľahšia pôdu s obsahom vápna.

Levanduľa lekárska pomáha nájsť lepší spánok , pomáha nám relaxovať , spánok prehĺbi a umocní - podporuje zdravý spánok a navodzuje duševnú pohodu. Levanduľa lekárska prispieva k udržaniu normálneho kardiovaskulárneho, tráviaceho a pečeňového zdravie , ďalej má vplyv na krvný tlak . Levanduľa je doporučovaná pre kontrolu hmotnosti , podporu zažívanie . Levanduľový olej podporuje zdravie dýchacieho ústrojenstva.

Príprava čaju: Dve lyžičky kvetu levandule prelejeme ¼ l vody a 15 minút lúhujeme. Potom zlejeme a popíjame po dúškoch.

Vonkajšie použitie: Zvonka sa pridáva do kúpeľov pre podporu zdravia pohybového aparátu najmä kĺbov. Tiež sa používa do kozmetických kúpeľov a v parfumérii.

Príprava kúpeľa: Štyri hrsti levanduľovej vňate sparíme v 4 l vriacej vody. 15 minút lúhujeme, potom precedíme a vlejeme do kúpeľa. Teplota kúpeľa má byť 35-38 ° C. Je vhodná na osvieženie pleti.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu