Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Kozinec blanitý - Astragalus koreň 1000 g

Kozinec blanitý - Astragalus koreň 1000 g

Kozinec blanitý je v tradičnej čínskej medicíne užívaný po tisíce rokov. Má primárny účinok predovšetkým na imunitný systém, čím podporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu. Kozinec je mimo to významný adaptogén. Adaptogény všeobecne sú látky, ktoré ...

Ďalšie informácie >

41.66 €
39.16 €

39.16 €, zľava 6%, ušetríte 2.50 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS475m1000


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Kozinec blanitý - Astragalus koreň 50 g

skladom 5+ kusov

3.75 €
3.52
Kozinec blanitý - Astragalus koreň 250 g

skladom 5+ kusov

14.5 €
13.63


 
39.16

Kozinec blanitý je v tradičnej čínskej medicíne užívaný po tisíce rokov. Má primárny účinok predovšetkým na imunitný systém, čím podporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu.

Kozinec je mimo to významný adaptogén . Adaptogény všeobecne sú látky, ktoré pomáhajú prispôsobiť a zvyšovať odolnosť organizmu proti nepriaznivým vplyvom ako je stres, fyzická únava a ďalšie. Adaptogény majú zjednodušene povedané pozitívny vplyv na odolnosť organizmu proti fyzickej a psychickej záťaži . Kozinec blanitý je tiež antioxidant. Tie prispievajú k neutralizácii voľných radikálov v tele. Pozitívne sú účinky kozinca na kardiovaskulárny systém . Normalizuje krvný tlak, krvný obeh a udržuje cievy zdravé .

Kozinec blanitý má vplyv na správnu funkciu močového mechúra a < strong> vylučovacej funkcie obličiek . Ďalej prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Ďalším známym účinkom kozinca blanitého je tlmenie nežiaducich menštruačných a menopauzálnych sprievodných príznakov . Muža pokúšajúci sa o potomka poteší, že práve kozinec má pozitívny vplyv na pohyblivosť spermií a zvýšia tak ich šance na počatie.

Užívanie: Jednu polievkovú lyžicu koreňa zalejeme 750 ml vody a privedieme k varu. Povaríme zhruba 15 min. a potom scedíme. Uvarený odvar si rozdelíme do troch dávok.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu