Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Kozinec blanitý - Astragalus koreň 250 g

Kozinec blanitý - Astragalus koreň 250 g

Kozinec blanitý je v tradičnej čínskej medicíne užívaný po tisíce rokov. Má primárny účinok predovšetkým na imunitný systém, čím podporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu. Kozinec je mimo to významný adaptogén. Adaptogény všeobecne sú látky, ktoré ...

12.27 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS475m250


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Kozinec blanitý - Astragalus koreň 50 g

skladom 5+ kusov

3.38
Kozinec blanitý - Astragalus koreň 1000 g

skladom 5+ kusov

37.95


 
12.27

Kozinec blanitý je v tradičnej čínskej medicíne užívaný po tisíce rokov. Má primárny účinok predovšetkým na imunitný systém, čím podporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu.

Kozinec je mimo to významný adaptogén . Adaptogény všeobecne sú látky, ktoré pomáhajú prispôsobiť a zvyšovať odolnosť organizmu proti nepriaznivým vplyvom ako je stres, fyzická únava a ďalšie. Adaptogény majú zjednodušene povedané pozitívny vplyv na odolnosť organizmu proti fyzickej a psychickej záťaži . Kozinec blanitý je tiež antioxidant. Tie prispievajú k neutralizácii voľných radikálov v tele. Pozitívne sú účinky kozinca na kardiovaskulárny systém . Normalizuje krvný tlak, krvný obeh a udržuje cievy zdravé .

Kozinec blanitý má vplyv na správnu funkciu močového mechúra a < strong> vylučovacej funkcie obličiek . Ďalej prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Ďalším známym účinkom kozinca blanitého je tlmenie nežiaducich menštruačných a menopauzálnych sprievodných príznakov . Muža pokúšajúci sa o potomka poteší, že práve kozinec má pozitívny vplyv na pohyblivosť spermií a zvýšia tak ich šance na počatie.

Užívanie: Jednu polievkovú lyžicu koreňa zalejeme 750 ml vody a privedieme k varu. Povaríme zhruba 15 min. a potom scedíme. Uvarený odvar si rozdelíme do troch dávok.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu