Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Pro muže
Kotvičník zemný - Tribulus vňať 100 g

Kotvičník zemný - Tribulus vňať 100 g

Mnoho mužov už objavilo prínos kotvičníka. Vyskúšajte ho a staňte sa jedným z nich. Kotvičník (Herba tribulister) je jednoročná bylina pochádzajúce pravdepodobne z Číny a Indie. Kvôli svojim blahodárnym účinkom je v súčasnosti jednou z najobľúbenejších boli ...

3.72 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS170m100


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Kotvičník zemný - Tribulus vňať 50 g

skladom 5+ kusov

2.13
Kotvičník zemný - Tribulus vňať 1000 g

skladom 5+ kusov

22.76


 
3.72

Mnoho mužov už objavilo prínos kotvičníka. Vyskúšajte ho a staňte sa jedným z nich. Kotvičník (Herba tribulister) je jednoročná bylina pochádzajúce pravdepodobne z Číny a Indie. Kvôli svojim blahodárnym účinkom je v súčasnosti jednou z najobľúbenejších bylín i u nás.

Kotvičník Salvia Paradise® je veľmi kvalitný. Vňať obsahuje aj semená, ktoré majú najvyšší obsah saponínov z celej rastliny. U nepoctivých dodávateľov sú semená vyberané a predávaná zvlášť. Táto skutočnosť môže veľmi znížiť účinnosť byliny.

Použitie: Kotvičník je obľúbenou bylinou najmä u mužov. Uvoľňuje svalové napätie. Použitie je vhodné pre športovcov a môže sa stať prírodnou cestou pre náhradu chemických prípravkov. Kotvičník podporuje prirodzenú obranyschopnosť, pohlavný systém, má vplyv na hormonálnu aktivitu. Prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému, ovplyvňuje zrážanlivosť krvi a podporuje jej čistenie . Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) podporuje normálne funkcie močového a reprodukčného systému - je vhodný pre mužov , pričom účinky pocítia najmä muži vo veku nad 40 rokov. Blahodarne pôsobí na nervový systém , podporuje normálny z draví dýchacích ciest i pleti, udržuje zdravie ďasien aj úst. < / p>

Pre zvýšenie účinku odporúčame kombinovať s bylinou maka alebo konopným proteínom .

Použitie : Jednu čajovú lyžičku vňate vložíme do studenej vody (250 ml) a privedieme k varu. Na miernom ohni povaríme 10-15 min. Potom scedíme a takto pripravený odvar užívame aj 3 × denne.
Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Pôvod: Bulharsko

FAQ:

Odkiaľ < / strong> Salvia Paradise® dováža kotvičník zemný vňať?

Najkvalitnejšia vňať kotvičníka je pôvodom z Bulharska a cena tohto kotvičníka je výrazne lepšia oproti pestovateľom v Čechách . Je to spôsobené tým, že vypestovať kotvičník v našich podmienkach je mnohonásobne náročnejší. Kvalita však nie je lepšie, je to skôr naopak. Bulharský kotvičník je synonymom pre kvalitu tejto rastliny a jedná sa najvyššou svetovou akosť kotvičníku, akú je možné nakúpiť.

Doplnok stravy

Vlastnosti
Pro koho? Pro muže