Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Pro muže
Pro muže
Pro muže
Kotvičník zemný - Tribulus plod 80g

Kotvičník zemný - Tribulus plod 80g

Kotvičník zemný je jednoročná bylina pochádzajúce pravdepodobne z Číny a Indie. Kvôli svojim blahodárnym účinkom je v súčasnosti jednou z najobľúbenejších bylín i u nás. Najúčinnejšia častí kotvičníka je plod obsahujúci najviac saponínov - účinnej látky Kotvy ...

7.22 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
7.22

Kotvičník zemný je jednoročná bylina pochádzajúce pravdepodobne z Číny a Indie. Kvôli svojim blahodárnym účinkom je v súčasnosti jednou z najobľúbenejších bylín aj u nás.

Najúčinnejšia častí kotvičníka je plod obsahujúci najviac saponínov - účinnej látky kotvičníka.
< p>

Mnoho mužov už objavilo prínos kotvičníka. Vyskúšajte ho a staňte sa jedným z nich.

Použitie: Kotvičník je obľúbenou bylinou najmä mužov. Uvoľňuje svalové napätie. Použitie je vhodné pre športovcov a môže sa stať prírodnou cestou pre náhradu chemických prípravkov. Kotvičník podporuje prirodzenú obranyschopnosť, pohlavný systém, má vplyv na hormonálnu aktivitu. Prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému, ovplyvňuje zrážanlivosť krvi a podporuje jej čistenie . Kotvičník zemný - Tribulus terrestris podporuje normálne funkcie močového a reprodukčného systému - je vhodný pre mužov , pričom účinky pocítia najmä muži vo veku nad 40 rokov. Blahodarne pôsobí na n ervový systém , podporuje normálny z draví dýchacích ciest i pleti, udržuje zdravie ďasien aj úst.

pre zvýšenie účinku odporúčame kombinovať s bylinou maka alebo konopným proteínom .

Odporúčané dávkovanie a spôsob použitia: Dve čajové lyžičky plodu vložiť do 0,5 l vriacej vody a 15 minút povariť. Toto množstvo rozdeliť do dvoch dávok a vypiť počas dňa pred jedlom.


Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy

Vlastnosti
Pro koho? Pro muže