Loading...

Do pondelňajšej polnoci doprava do Zásilkovňe ZADARMO pri objednávke vyššie ako 15 €

×
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Rimbaba vňať 100 g

Rimbaba vňať 100 g

Rimbaba vňať - lat. Tanacetum parthenium Rimbaba čiže obyčajná obyčajná (lat. Tanacetum parthenium) je trváca, aromatická, stredne vysoká rastlina dorastajúca do výšky až 60 cm. Pochádza z juhovýchodnej Európy, okolie Kaukazu a malé Ázie. Ny ...

4.17 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Rimbaba vňať 1000 g

skladom 1 kus

33.80
Rimbaba vňať 50 g

skladom 5+ kusov

2.22


 
4.17

Rimbaba vňať - lat. Tanacetum parthenium

Rimbaba čiže obyčajná obyčajná (lat. Tanacetum parthenium) je trváca, aromatická, stredne vysoká rastlina dorastajúca do výšky až 60 cm. Pochádza z juhovýchodnej Európy, okolie Kaukazu a malé Ázie. Teraz rastie po celej Európe a bola rozšírená do Ameriky, severnej Afriky, Číny i Austrálie. Pestovaná je tiež ako okrasná rastlina.

fytoterapeutickej využiteľnú časťou je vňať, ktorá sa získava v čase kvitnutia v období od júna až do septembra. Obyčajná všeobecná prispieva k udržaniu normálne funkcie krvného obehu - cirkulácia , podporuje relaxáciu a je doporučovaná ženám v období menopauzy alebo pre uvoľnenie pri menštruačnom cykle . Pôsobí ako antioxidant a analgetikum (migréna) .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924 / 2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tradičné použitia:
Jednu čajovú lyžičku sušenej vňate prelejeme 200-250 ml vriacej vody a necháme 10 min. pod pokrievkou odstáť. Potom scedíme a takto pripravený nálev užívame až 3 × denne.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy