Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Kondurango kôra 200 g

Kondurango kôra 200 g

Kondurango - Marsdenia cundurango - je rastlina rastúca v horských džungliach a hmlových lesoch v nadmorskej výške až 3000 m, teda v ČR, kde naše hory nie sú dostatočne vysoké, bohužiaľ kondurango pestovať nedá. Je pôvodný na svahoch Ánd v Peru, Ekvádore a ...

8.86 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Kondurango kôra 50 g

skladom 5+ kusov

2.55


 
8.86

kondurango - Marsdenia cundurango - je rastlina rastúca v horských džungliach a hmlových lesoch v nadmorskej výške až 3000 m, teda v ČR, kde naše hory nie sú dostatočne vysoké, bohužiaľ kondurango pestovať nedá. Je pôvodný na svahoch Ánd v Peru, Ekvádore a Kolumbii. Jedná sa o ovíjavý ker, ktorého drevnatý stonka dorastá až 10m dĺžky.

kondurango sa dnes využíva vo fytoterapii ako prostriedok pre udržanie normálnych žalúdočných funkcií . Známe sú účinky na tráviaci systém a črevné pohodu , ktoré kondurango napomáha udržiavať v normále.

Tradičné použitia : Jednu čajovú lyžičku vložíme do 200 ml studenej vody, privedieme k varu a varíme cca 10 min. Necháme vychladnúť, zamiešame a scedíme. Popíjame 2-3x denne vlažnej, účinné látky sa v horúcej vode zrážajú.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. < p> Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu