Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Kondurango kôra 50 g

Kondurango kôra 50 g

Kondurango - Marsdenia cundurango - je rastlina rastúca v horských džungliach a hmlových lesoch v nadmorskej výške až 3000 m, teda v ČR, kde naše hory nie sú dostatočne vysoké, bohužiaľ kondurango pestovať nedá. Je pôvodný na svahoch Ánd v Peru, Ekvádore a ...

2.55 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS477m50


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Kondurango kôra 200 g

skladom 5+ kusov

8.85


 
2.55

kondurango - Marsdenia cundurango - je rastlina rastúca v horských džungliach a hmlových lesoch v nadmorskej výške až 3000 m, teda v ČR, kde naše hory nie sú dostatočne vysoké, bohužiaľ kondurango pestovať nedá. Je pôvodný na svahoch Ánd v Peru, Ekvádore a Kolumbii. Jedná sa o ovíjavý ker, ktorého drevnatý stonka dorastá až 10m dĺžky.

kondurango sa dnes využíva vo fytoterapii ako prostriedok pre udržanie normálnych žalúdočných funkcií . Známe sú účinky na tráviaci systém a črevné pohodu , ktoré kondurango napomáha udržiavať v normále.

Tradičné použitia : Jednu čajovú lyžičku vložíme do 200 ml studenej vody, privedieme k varu a varíme cca 10 min. Necháme vychladnúť, zamiešame a scedíme. Popíjame 2-3x denne vlažnej, účinné látky sa v horúcej vode zrážajú.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. < p> Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu