Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ženšen päťlistý HQ - jiaogulan list 1000 g

Ženšen päťlistý HQ - jiaogulan list 1000 g

Jiaogulan s označením HQ - High Quality (najvyššia kvalita) je triedený a spracovávaný podobne ako najkvalitnejšie čaje. Na jeho kvalitu sú kladené najvyššie nároky. Jiaogulan je známy aj pod názvom "bylina nesmrteľnosti" alebo päťlistý ženšen. Je považovaný z ...

82.68 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Ženšen päťlistý HQ - jiaogulan list 100 g

skladom 5+ kusov

13.35
Ženšen päťlistý HQ - jiaogulan list 50 g

skladom 5+ kusov

7.71


 
82.68

Jiaogulan s označením HQ - High Quality (najvyššia kvalita) je triedený a spracovávaný podobne ako najkvalitnejšie čaje. Na jeho kvalitu sú kladené najvyššie nároky.

Jiaogulan je známy aj pod názvom "bylina nesmrteľnosti" alebo päťlistý ženšen. Je považovaný za jednu z najmocnejších bylín sveta. Radí sa do kategórie bylín čistiacich náš organizmus (tzv. antioxidantov ).

Z jiaogulanu sa pripravuje veľmi chutný čaj , ktorý podľa niektorých tvrdení predčí účinky ženšenu pravého. Jiaogulan je veľmi šetrný k organizmu, s obrovským potenciálom a silou prírodného produktu.

Jiaogulan patrí do skupiny antioxidantov. Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi . Jiaogulan je nápomocný pri prekyslení žalúdka - udržuje rovnováhu pH. Blahodarne pôsobí na kardiovaskulárny systém, podporuje krvný obeh, prispieva k normálnej funkciu ciev a napomáha udržať normálne hodnoty tlaku a zdravie pečene .

Jiaogulan podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Tradičné použitia: Jeden gram (cca vrchovatá čajová lyžička) sa zaleje 250 ml práve vriacej vody a lúhuje 3-5 min. podľa chuti. Vhodné k celodennému pitie, a to až do množstva 4 g jiaogulanu. Hotový nálev je číry, vynikajúcej nevtieravé chuti a vône. Možno podávať aj chladený s ľadom. Výborne osviežuje teplý aj studený. ​​

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu