Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Jergon Sacha hľuza 100 g

Jergon Sacha hľuza 100 g

Jergon - Yergon hľuza rezaná Jergon Sacha je mohutná rastlina dorastajúca do výšky až dvoch metrov. Domovinou sú ňou amazonskej dažďové pralesy a je známa pod latinským názvom Dracontium spruceanum syn. loretense. Rastlina je zložená z mohutného hľuznatého kôre ...

14.81 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Jergon Sacha hľuza 1000 g

skladom 5+ kusov

95.40
Jergon Sacha hľuza 350 g

skladom 5+ kusov

46.01
Jergon Sacha hľuza mletá 100 g

skladom 5+ kusov

13.56


 
14.81

Jergon - Yergon hľuza rezaná

Jergon Sacha je mohutná rastlina dorastajúca do výšky až dvoch metrov. Domovinou sú ňou amazonskej dažďové pralesy a je známa pod latinským názvom Dracontium spruceanum syn. loretense. Rastlina je zložená z mohutného hľuznatého koreňa a silného stonky, ktorý sa podobá kmeňa stromu s jedným obrovským listom. Ide o rastlinu, ktorá je súčasťou tradičnej peruánskej medicíny.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č . 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Tradičné použitia:
Jednu vrchovatú polievkovú lyžicu hľuzy vložíme do 750 ml studenej vody a privedieme k varu. Na miernom ohni povaríme cca 10 min., Potom scedíme. Takto pripravený odvar rozdelíme do troch dávok, ktoré užijeme počas dňa.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu