Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Honeybush červený BIO 1000 g

Honeybush červený BIO 1000 g

Honeybush BIO je chuťou aj vôňou veľmi podobný známemu rooibosu. Je menej známy vďaka tomu, že rooibos sa lepšie pestuje a kultivuje, zatiaľ čo honeybush je dodnes zozberaný z planých rastlín. Honeybush BIO je zozbieraný v čase kvitnutia, kedy sa v okolí rastliny line výraz ...

38.88 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1236m1000


skladom 5 kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Honeybush červený BIO 100 g

skladom 5+ kusov

5.17
Honeybush červený BIO 50 g

skladom 5+ kusov

2.82


 
38.88

Honeybush BIO je chuťou aj vôňou veľmi podobný známemu rooibosu. Je menej známy vďaka tomu, že rooibos sa lepšie pestuje a kultivuje, zatiaľ čo honeybush je dodnes zozberaný z planých rastlín .

Honeybush BIO je zozbieraný v čase kvitnutia, kedy sa v okolí rastliny line výrazná vôňa medu . Túto výraznú vôňu a neskôr aj chuť si honeybush zachováva aj po usušení.

Honeybush sa po zbere naseká na malé kúsky, následnú fermentáciou a sušením na slnku potom dostane typickú červenohnedú farbu. Pri tomto procese získava príjemné medová aróma. Pokiaľ máte skúsenosť s čajom rooibos, potom zistíte, že honeybush je lahodnejšiu práve vďaka onej výraznejšie medovitosti rastliny. Nálev je jemný so silnou arómou kvetín a medu.

Honeybush BIO má očarujúce chuť a neobsahuje kofeín, preto je vhodný aj pre najmenšie deti aj k dlhodobému popíjanie.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tradičné použitie: Lyžicu BIO Honeybush vložíme do 250 ml vriacej vody a necháme 5-10 min. lúhovať. Môžeme dosladiť medom.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu