Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Hloh obyčajný kvet 50 g

Hloh obyčajný kvet 50 g

Hloh obyčajný (lat. Crataegus laevigata, syn. C. oxycantha) je opadavá listnatá drevina označovaná ako ker alebo malý strom dorastajúci až ôsmich metrov výšky. Domovinou mu je Európa a severná Afrika. Kvetenstvo je biele, veľmi silné a aromatické vône, vo forme ...

3.38 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1159m50


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Hloh obyčajný kvet 30 g

skladom 5+ kusov

2.51
Hloh obyčajný kvet 1000 g

skladom 5+ kusov

45.89


 
3.38

Hloh obyčajný (lat. Crataegus laevigata, syn. C. oxycantha) je opadavá listnatá drevina označovaná ako ker alebo malý strom dorastajúci až ôsmich metrov výšky. Domovinou mu je Európa a severná Afrika. Kvetenstvo je biele, veľmi silné a aromatické vône, vo forme chocholíky. Kvety sú hlavným predmetom zberu, kvitnú od mája do júna.

Hloh obyčajný pôsobí predovšetkým na srdce a krvný obeh . Priaznivé účinky hlohu boli zaznamenané najmä pri jeho dlhodobom užívaní starými ľuďmi. Hloh obyčajný prispieva k udržaniu normálneho kardiovaskulárneho zdravia . Ovplyvňuje cirkuláciu krvi, čo prispieva k normálnym funkciám mozgu a pamäte. Pomáha udržiavať zdravé srdce a cievny systém . Má pozitívny vplyv na obehové a nervové funkcie, normalizuje hladinu krvného tlaku u ľudí trpiacich zvýšeným tlakom . Dlhodobé užívanie má relaxačné účinky , ktoré nám pomôžu k dosiahnutiu zdravého spánku .

Tradičné použitia: Jednu polievkovú lyžicu sparíme v jednej šálke horúcej vody a takto pripravený čaj užívame 3 × denne.
< / strong>

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy