Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Haritaki plod 1000 g

Haritaki plod 1000 g

Haritaki (lat. Terminalia chebula) je opadavý mohutný strom s oválnou, košatou korunou dorastajúca do výšky až 30 metrov. Domovinou mu je juhovýchodnej Ázie. Presný preklad haritaki znie "odplavuje, odnáša". Haritaki je doporučované pre podporu prirodzenej obrany ...

42.36 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1215m1000


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Haritaki plod 50 g

skladom 5+ kusov

3.57


 
42.36

Haritaki (lat. Terminalia chebula) je opadavý mohutný strom s oválnou, košatou korunou dorastajúca do výšky až 30 metrov. Domovinou mu je juhovýchodnej Ázie.

Presný preklad haritaki znie "odplavuje, odnáša". Haritaki je doporučované pre podporu prirodzenej obranyschopnosti organizmu - imunitného systému, udržanie normálnych funkcií trávenie, zažívanie, vylučovanie a pečene. Blahodarné účinky boli zaznamenané na nervový systém, zmysly, myseľ a odbúravanie stresu. Haritaki pôsobí ako antioxidant , podporuje reprodukčnej funkcie , udržuje prirodzené zdravie pleti a prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho, respiračného a močového systému . Haritaki má vplyv na metabolizmus glukózy a hladinu cholesterolu v krvi.

Tradičné dávkovanie:
Dva kusy haritaki (cca polievkovú lyžicu plodov, bez kôstky) vložíme do 200 ml studenej vody a necháme cez noc stáť. Ráno na lačno vypijeme. Ďalším variantom je zaliať rovnaké množstvo 200 ml vriacej vody, nechať prejsť varom, potom piť ráno nalačno. Na plody s kôstkou možno použiť luskáčik na orechy.

Krajina pôvodu: India

Upozornenie : Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy