Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Guduchi rezané 150 g

Guduchi rezané 150 g

Guduchi je trváca lianovitá rastlina pochádzajúca z Indie, Barmy a Srí Lanky. Podľa znalostí prírodnej medicíny patrí do skupiny antioxidantov a adaptogénov. Guduchi má vplyv na duševnú pohodu, je známy adaptogénne efekt - schopnosť prispôsobiť sa vonkajšiemu okol ...

4.91 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1174m150


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Guduchi rezané 70 g

skladom 5+ kusov

2.97
Guduchi rezané 1000 g

skladom 5+ kusov

34.20


 
4.91

Guduchi je trváca lianovitá rastlina pochádzajúca z Indie, Barmy a Srí Lanky. Podľa znalostí prírodnej medicíny patrí do skupiny antioxidantov a adaptogénov.

Guduchi má vplyv na duševnú pohodu, je známy adaptogénne efekt - schopnosť prispôsobiť sa vonkajšiemu okolia, a lepšie sa tak na neho adaptovať . Ďalšou skupinou, do ktorej Guduchi patrí, sú antioxidanty .

Guduchi (slovensky chebule srdčitá) udržiava a prispieva k normálnej funkcii dýchacej sústavy < / strong> a podporuje imunitný systém . Má vplyv na celkové zdravie organizmu . Guduchi blahodarne pôsobí na funkcie pečene a kože . Ovplyvňuje metabolizmus tukov. Ďalšie vplyv Guduchi bol zaznamenaný na hladinu cukru v krvi . Guduchi je prospešná pre normálnu funkciu obličiek a močových ciest .


Tradičné použitia: Jednu čajovú lyžičku rezaného dreva prelejeme 250 ml studenej vody, privedieme k varu a necháme variť 15 min. Potom scedíme a užívame dvakrát denne. Môžeme prisladiť najlepšie medom.

Krajina pôvodu: India

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu