Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Guduchi 100 g

Guduchi 100 g

Guduchi je trváca lianovitá rastlina pochádzajúca z Indie, Barmy a Srí Lanky. Podľa znalostí prírodnej medicíny patrí do skupiny antioxidantov a adaptogénov. Guduchi má vplyv na duševnú pohodu, je známy adaptogénne efekt - schopnosť prispôsobiť sa vonkajšiemu okol ...

Ďalšie informácie >

4.39 €
4.12 €

4.12 €, zľava 6%, ušetríte 0.27 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1146m100


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Guduchi 1000 g

skladom 3 kusy

37.49 €
35.24
Guduchi 50 g

skladom 5+ kusov

2.92 €
2.74


 
4.12

Guduchi je trváca lianovitá rastlina pochádzajúca z Indie, Barmy a Srí Lanky. Podľa znalostí prírodnej medicíny patrí do skupiny antioxidantov a adaptogénov.

Guduchi má vplyv na duševnú pohodu, je známy adaptogénne efekt - schopnosť prispôsobiť sa vonkajšiemu okolia, a lepšie sa tak neho adaptovať. Ďalšou skupinou, do ktorej Guduchi patrí, sú antioxidanty .

Guduchi - slovensky chebule srdcovitá - udržiava a prispieva k normálnej funkcii dýchacej sústavy < / strong> a podporuje imunitný systém . Má vplyv na celkové zdravie organizmu . Guduchi blahodarne pôsobí na funkcie pečene a kože . Ovplyvňuje metabolizmus tukov. Ďalšie vplyv Guduchi bol zaznamenaný na hladinu cukru v krvi . Guduchi je prospešná pre normálnu funkciu obličiek a močových ciest .

Tradičné použitia: Jednu polievkovú lyžicu prelejeme 250 ml studenej vody, privedieme k varu a necháme variť 15 min. Potom scedíme a užívame dvakrát denne. Pre zvýšenie účinku je vhodné pred varom stonku rozomlieť na menšie časti.

Krajina pôvodu: India

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu